З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »
зварні металеві ворота

Металеві ворота: класика в сучасному виконанні

Один з найбільш традиційних матеріалів для виготовлення воріт - метал користується заслуженим успіхом завдяки своїм якостям. Так, ворота з нього міцні й довговічні, їм можна надати різні стилістичні особливості, а крім того, сама форма їх відрізняється залежно від поставленої перед виробником завдання. Різноманітність можливостей сучасних виробників дозволяє вибирати з широкого спектру металевих воріт саме ті , що влаштовують за функціями, формою та змістом. До того ж, відіграє свою вагому роль і ціна: механічні конструкції перебувають в більш бюджетному секторі, а автоматика підрозуміває під собою кілька градацій цін .

зварні металеві ворота

Відкатні металеві конструкції

Відкатний тип воріт чи не найпопулярніший: за рахунок простоти та надійності, а також можливості використовувати самі різні варіанти обробки, такі ворота широко використовуються і в приватному секторі, та на виробництвах. Задіяні вони і в складських приміщеннях, де місця для орних не вистачає, а під'їзд транспорту повинен бути забезпечений.

  Плюси:
 • Відкатна конструкція проста в експлуатації, може управлятися з пульта.
 • Зовнішній вигляд воріт підбирається відповідно до рішення фасаду.
 • Такі ворота ідеальні в тих місцях, де потрібно застосувати максимально просте, але технічно досконале рішення.
  Мінуси:
 • Відкатні металеві ворота зажадають місця, а значить, застосовувати їх можна тільки в тих випадках, де фасадна частина паркану чи огорожі має мінімум дві довжини воріт.
 • Така конструкція потребує догляду: важливо, щоб в механізм - ручний або автоматичний - не потрапляли бруд, мокре листя, сніг.

Орні металеві ворота

промислові металеві ворота

Не менш популярна конструкція, яка успадкувала від своїх «предків» спосіб відкривання і кріплення, володіє перевагою в багатьох випадках, але вимагає місця для того, щоб стулки воріт відкривалися повністю і при цьому залишали поле для маневрів автомобільного транспорту.

  Плюси:
 • Простота конструкції і можливість її автоматизувати.
 • Різні варіанти стулок, вбудовані в них хвіртки, вікна.
  Мінуси:
 • Більш тривалий час на повний процес відкривання або закривання в порівнянні з іншими конструкціями.
 • Необхідність постійного контролю за станом під'їзних шляхів у зимовий час.
 • Обмеження по вазі стулок воріт.
промислові металеві ворота

Автоматичні металеві ворота

Металеві ворота у такому вигляді можна віднести до окремого різновиду, проте в них зустрічаються різні типи. Головна особливість - наявність двигуна ( механізму), що дозволяє відкриватися або зрушуватися полотну або стулок воріт. Так, автоматика для розпашних воріт відрізняється різними показниками і розрахована на різну вагу стулок, які можуть бути полегшеними або повновагими з урахуванням стійок. А зсувні або відкатні ворота з двигуном забезпечують зручність користувачам навіть тоді, коли ворота повинні відкриватися незліченну кількість разів.

Існує підрозділ і за типом воріт: промислова автоматика надійніша, адже дозволяє пропускати досить великий потік машин під завантаження і вивантаження, а от ворота, які призначені для застосування в приватному секторі, не будуть настільки серйозними, але, в той же час, чудово впораються зі своїм завданням. Величезним плюсом будь-яких автоматичних металевих воріт є можливість віддаленого управління, що помітно спрощує проїзд у промислову зону або позбавляє господаря будинку необхідності виходити на вулицю з теплого салону свого автомобіля під час дощу чи снігу.

Будь-яка автоматика воріт вимагає постійного обслуговування: краще, якщо профілактика буде проводиться в режимі, пропонованому в якості рекомендації виробником воріт. Тоді шанси на поломку зводяться до мінімуму, а це помітно знижує і витрати, адже системи з дорогими комплектуючими можуть ламатися і вимагати заміни елементів.

Металеві ворота: безпека і комфорт

Метал має перевагу перед іншими матеріалами, в першу чергу завдяки своїй міцності і стійкості до примх погоди. Оскільки сучасні лакофарбові матеріали дозволяють не тільки додати будь-який колір, але також захистити від корозії та іржі, їх застосування робить полотна воріт невразливими. Довговічність воріт з металу робить їх ще й економічно вигідними: заплативши за виготовлення й установку, можна надовго забути про облаштування в'їзний групи. Якісні металеві ворота - це дотримання високих стандартів на виробництві, сучасні правила установки із застосуванням професійних інструментів, а також технології автоматичних систем, що дозволяють забезпечити найкращий рівень комфорту в експлуатації. Наші ворота успішно поєднують все вищеперелічене і є доказом того, що вітчизняний продукт не завжди поступається імпортному.

Наша компанія пропонує виготовлення металоконструкцій будь-якого рівня складності.

Металеві зварні ворота | «Vavilon-V»

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!