З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »
лікоть маркізи

Маркізи дають можливість затінити приміщення як всередині, так і зовні, не перешкоджаючи доступу «корисного» світла і повітря, а також, не приховують вид з вікна. Основні елементи конструкції маркіз всіх типів виготовляються з високоміцного анодованого алюмінієвого профілю, а деякі деталі зі сталі. Особливу увагу при виготовленні маркіз приділяється тканинам.

У більшості цих сонцезахисних систем використовують акрилові тканини із захисним тефлоновим покриттям TEFLON EXTREME, кожну нитку яких покривають шаром наночастинок, які забезпечують: певне самоочищення в процесі експлуатації.

Середній термін служби тканини на маркізах - 5 років, при належному догляді і дбайливому відношенні.

Автоматизовані маркізні системи, як правило, рекомендується укомплектовувати датчиком вітру, який при сильних поривах вчасно закриє систему, не дозволивши відкривати маркізу, поки погода не покращиться.

Маркізи з ручним типом управління вимагають постійного нагляду. Через велику парусність, будь-яка, навіть короткочасна зміна погоди (пориви вітру, короткочасний, але сильний дощ) може пошкодити конструкцію. Тому, покидаючи терасу (або будинок в цілому), слід згорнути виріб.

Категорично забороняється навішувати на конструкцію будь-які предмети, це може призвести до падіння частини або всього виробу, в результаті якого можливе травмування людей. Також, для запобігання нещасних випадків, суворо заборонено розбирати виріб, так як в ньому знаходяться потужні пружини.

Маркізи - це складні інженерні конструкції, за якими потрібен кваліфікований контроль і сервісне обслуговування. Це дозволить цим виробам бути безпечними, і отримувати від них одне задоволення і користь.

Чистку тканини маркіз можна проводити тільки силами кваліфікованих фахівців, і ні в якому випадком самому. Мастило і регулювання всіх елементів вироби також повинні проводити спеціально навчені люди.

На зиму рекомендується не використовувати маркізи, а вироби відкритого типу краще «законсервувати» за допомогою спеціального чохла, або демонтувати (але тільки за допомогою фахівців!). При будь-яких змінах в роботі Вашого вироби (наприклад, заклинювання, ослабленні кріплення каркасу, який з'явився перекосі) його експлуатація заборонена! Вам слід тут же звернутися до кваліфікованих спеціалістів

Автор: Сергій Харченко

Догляд за маркізами

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!