З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Автоматика - воістину характерна прикмета сучасності. Якщо минулого автоматичні ворота, ролети або сонцезахисні системи вважалися предметом розкоші, то в сьогоденні - вони міцно зайняли своє місце в низці обладнання, що забезпечує зручність, комфорт і якість життя. На сьогоднішній день важко собі уявити ворота або маркізу без автоматичної системи, яка, доповнюючи конструкцію, підвищує зручність користування і розширює функціональні можливості. Технологічність монтажу автоматики дозволяє легко встановлювати автоматичні приводи на раніше встановлені ворота або ролети будь-яких конструкцій, розмірів і ваги.

Незалежно від типу, вся автоматика призначена для простоти, зручності і комфорту, а іноді, автоматика є невід'ємною частиною безпечної роботи всієї конструкції. Класифікувати всі можливі типи автоматики можна виходячи з області її застосування.

Автоматика для гаражних воріт

Автоматика для гаражних воріт - це комплект високотехнологічного обладнання для автоматичного керування воротами. Основним елементами комплекту є: електромеханічний привід, блок управління і системи доступу: радіобрелок, кодова клавіатура, зчитувач карт і інші елементи контролю доступу, що дозволяють відкривати і закривати ворота дистанційно.

Особливості та технічні можливості стельового гаражного приводу:

У момент відкриття і після загоряється підсвічування внутрішнього простору гаража, яка значно спрощує паркування. Кінематична система, яка розташована по центру воріт, забезпечує рівномірний рух воріт. Що ідеально підходить для воріт оснащених хвірткою. Пристрій кінематичної системи не заважає проходу через хвіртку.

При пропажі електроживлення можливість функціонування за допомогою системи резервного електроживлення, або аварійного розблокування приводу. Завдяки низькому напрузі, що подається на привід, забезпечена повна безпека роботи системи. Всі моделі мають наступні можливості: електронну систему виявлення перешкод, регулювання швидкості руху воріт і уповільнення у фазі закривання.

На ринку України одними з найпоширеніших виробників автоматики для гаражних воріт є: Hörmann (Німеччина), Сame (Італія), Faac (Італія), Nice (Італія), BFT (Італія), Роджер технологій (Італія), DoorHan (Росія), Motors (Китай), Gant (Китай).

Автоматика для розпашних воріт

Автоматичні ворота з розорювати стулками залишаються самими популярним видом воріт. Обумовлено це простотою конструкції і тим фактом, що автоматика для воріт може бути змонтована на раніше встановлені розсувні ворота. Вибір моделі приводу визначається особливостями конструкції воріт, починаючи від матеріалу виготовлення стулки, ширини і матеріалу стовпа, сторони відкриття воріт. Найбільшою популярністю для автоматизації воріт користуються приводи лінійного і вагового типу. Надійність конструкцій цього типу приводів перевірена часом.

При пропажі електроживлення за допомогою аварійного розблокування приводу можна відкрити ворота вручну. Завдяки низькому напрузі, що подається на привід, забезпечена повна безпека роботи системи.

Одними з найпоширеніших виробників автоматики для розпашних воріт є: Hörmann (Німеччина), Сame (Італія), Faac (Італія), Nice (Італія), BFT (Італія), Roger Technology (Італія), DoorHan (Росія), AN Motors (Китай), Gant (Китай).

Автоматика для відкатних воріт

Компанія Vavilon пропонує вашій увазі широкий вибір електроприводів для відкатних воріт.

Відкатні ворота на сьогодні користуються великою популярністю завдяки їх високій практичності, простоті конструкції та легкості експлуатації. Тому, автоматизувавши свої відкатні ворота, ви отримаєте максимум комфорту від їх використання. У нашому асортименті приводу для побутового та промислового застосування відомих фірм-виробників. Приводу відрізняються один від одного потужністю та інтенсивністю використання. Система аварійного розблокування автоматики за відсутності електроенергії дозволяє користуватися воротами в ручному режимі.

Сьогодні, одними з найбільш популярних виробників автоматики для воріт є: Hörmann (Німеччина), Сame (Італія), Faac (Італія), Nice (Італія), BFT (Італія), Roger Technology (Італія), Beninca (Італія), DoorHan (Росія), AN Motors (Китай), Gant (Китай).

Зробити правильний вибір Вам допоможуть консультації наших фахівців.

Автоматика для промислових воріт

У більшості випадків промислові ворота встановлюються в комплекті з автоматичними приводами, оскільки промислова група воріт досить габаритна і є не доцільним використовувати ручні приводу. Але якщо Ви зіткнулися з такою необхідністю, то ми організуємо правильний підбір автоматики під Ваші промислові ворота. Двигуна для автоматизації промислових воріт мають різні характеристики, які необхідно враховувати при підборі приводу для певних умов експлуатації та під певний тип воріт.

В Україні одними з найпоширеніших виробників автоматики для гаражних воріт є: Hörmann (Німеччина), Marantec (Німеччина), Сame (Італія), Faac (Італія), Nice (Італія), BFT (Італія), DoorHan (Росія), AN Motors (Китай), Gant (Китай).

Автоматика для ролетних і сонцезахисних систем

Для автоматизації ролет і маркіз наша компанія пропонує великий асортимент приводів і аксесуарів. Самим сучасним та комфортним рішенням є багатофункціональні внутрішньовальні електроприводи з інтелектуальними системами управління. У просторих котеджах, великих офісах або торгових павільйонах з великою кількістю ролет або маркіз тільки автоматичне керування дасть можливість управляти всіма цими виробами одночасно або кожної окремо простим натисненням кнопки. Датчики сонця, вітру і дощу зможуть за кілька секунд згорнути або розгорнути маркізи, роблячи їх використання безпечним і комфортним. Автоматика відкриє маркізу зі сходом сонця і закриє її ввечері, а для безпеки - при поривчастим вітром або сильному дощі.

Основні виробники автоматики для ролет і маркіз, які представлені в Україні: Somfy (Німеччина-Франція), Nice (Італія), DoorHan (Росія), AN Motors (Китай), Gant (Китай).

До всіх видів автоматики ми готові запропонувати систему дистанційного управління з пульта або засобами GSM зв'язку, а також стаціонарні блоки управління.

Автоматика ворота, гаражна, ролетна для вашого комфорту та задоволення

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!