З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Компанія «Вавілон-Групп» вже багато років займається установкою, ремонтом і сервісним обслуговуванням автоматичних шлагбаумів у Києві і по всій Україні. Ми є офіційними представниками в Україні багатьох виробників шлагбаумів: Nice (Італія), Came (Італія), Doorhan (Росія). Сильним аргументом на користь нашої компанії є наявність власних сервісних бригад, за рахунок цього ми єдині пропонуємо гарантійно-сервісне обслуговування на всю вмонтовувану нами продукцію строком на 5 років.

У нашій практиці часто доводиться стикатися зі шлагбаумами, які встановлювали дилетанти, це призводить до поломки абсолютно нового механізму. Найчастіше, при неправильній установці, ламається передавальна шестерня, яка відповідає за підйом стріли. У цьому випадку потрібна заміна шестерні на нову, іноді доводиться міняти весь редуктор. Шлагбаум і так схильна до постійних ризикам, їх часто зачіпають неуважні водії, що призводить до поломки стріли або деформації тумби.

Встановлення шлагбаума ділитися на два етапи: заливка основи та монтаж тумби зі стрілою з регулюванням механізму. В точку інсталяції шлагбаума слід заздалегідь підвести живлення, якщо живлення виведено не було, наші фахівці зможуть підвести кабель самостійно, за додаткову плату. Для початку робіт потрібно залити фундамент, це бажано робити в суху погоду, крім того потрібно враховувати що заставна буде кілька днів тверднути. Якщо ж погодні умови не найкращі, а відкладати монтаж не можна, ми використовуємо спеціальний розчин, який може застигнути при будь-якої вологості, але це також потребує від вас додаткової оплати.

шлагбаум автоматичний

Можлива комплектація автоматичного шлагбаума:

  • радіоприймач;
  • світловідбивачі;
  • програмовані пульти управління;
  • фотоелементи;
  • сигнальна лампа;
  • світлофор;
  • системи автоматичного контролю доступу;
  • антена для посилення сигналу;
  • опора для стріли.

Види шлагбаумів

електро-механічний шлагбаум
Купити шлагбаум, який буде відповідати вашим вимогам не складно. Електромеханічний шлагбаум італійського виробництва адаптований до наших погодних умов. І хоч він не розрахований на високі експлуатаційні навантаження, такий шлагбаум цілком підійде для встановлення на невеликих паркінгах, у дворах, офісних парковках. Вартість такого шлагбаума починається від € 578,00 євро.

гідравлічний шлагбаум
Гідравлічний шлагбаум розрахований на великі навантаження, рекомендована кількість денних циклів - 500. Встановлюється на паркінгах торгових центрів, прохідних підприємств, пунктах митного контролю. Часто комплектується стаціонарними пропускними пунктами з різними видами пропускних систем. Вартість від € 795,00 євро

бар'єр паркувальний
Автоматичні бар'єри часто застосовуються в місцях де немає можливості встановити звичайний шлагбаум. Вартість: від € 335,00 євро

види автоматичних шлагбаумів

Автор: Артем Коновалов

Автоматичні шлагбауми за супер ціною з установкою

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!