З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »
маркізна автоматика

Автоматизувати вашу висувну маркізу і насолоджуватися сонцем і тінню одночасно можна завдяки електроприводам Galaxy або Somfy. Розширені можливості відкритого простору - підвищують спосіб життя і комфорту. Електродвигуни Galaxy і Somfy з можливістю дистанційне управління полегшать ваше життя в управлінні маркізние системами і зроблять її, ще більш комфортною. Вашій увазі пропонується надійне і гнучке рішення для висувні систем, які прості у використанні. Широкий асортимент двигунів і елементів управління з функцією радіо технології, забезпечить простими та інноваційно - операційними функціями, які можуть бути адаптовані до будь-якого способу життя. Розумні будинки, які вже давно зображується як популярна концепція швидко стають реальністю. Виробники пропонують безліч продуктів, які дозволяють використовувати спрощені системи управління для сонцезахисних і ролетних систем.

Вашій увазі пропонуються: електроприводи - для автоматизації систем, одноканальні і двоканальні перемикачі - для зручності керування, пульти для управління системами не прив'язуючись до перемикачів, сонячно-вітрові датчики реагують на погодні умови і закривають автоматично системи при збільшенні швидкості вітру або сильного дощу.

Somfy

Пульти
пульт для автоматики Somfy
Датчик вітру
датчик вітру Somfy
Датчик сонця і вітру
Датчик сонця і вітру

Електродвигун
Електродвигун
Кабельний перемикач
Кабельний перемикач

 

 

Galaxy

Автоматика Galaxy

Автор: Григорій Панкевич

Огляд автоматики для маркіз

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!