З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »
Автоматичні рулонні ворота

Ролетні гаражні ворота компанії «Алютех» - представлені практичною, довговічною конструкцією. Конструктив таких воріт займає відносно мало місця для монтажу та подальшого обслуговування. Управління рулонними воротами може здійснюватися як в ручному варіанті, так і автоматичному. У виборі управління не маловажну роль мають габаритні розміри воріт, а відповідно і вага самого полотна воріт. Ролетна система може закривати прорізи гаражів, як приватних так і промислових, великих альтанок для відпочинку, а так само в'їздів у двір якщо неможлива установка відкатних так і орних воріт.

Великий недолік рулонних воріт - це досить слабка теплоізоляція, через свого конструктиву ролетні ворота виготовляються з великого набору ламелей, між яких є зовсім нікчемні щілини, але вони є. При роботі воріт у зимовий період є можливість негативного впливу різниці температур вулиці і закривається приміщення. Ще досить часто при неправильному виборі ролетних воріт бувають випадки, коли ламелі можуть покриватися тонкою скоринкою льоду і виходити з ладу при включенні автоматики. Щоб уникнути подібної проблеми, підйомні автоматичні ролетні ворота рекомендується вмонтовувати в отвори закриття неопалюваних приміщень або в'їзних прорізів.

При виготовленні ролетних воріт компанією «Алютех» застосовується алюміній екструдований або роликового плющення захищений спеціальним полімерним шаром, який забезпечує довгий термін служби ламелей і їх презентабельний зовнішній вигляд. Колір різноманітний і представлений досить великою палітрою кольорів RAL.

Матеріал виготовлення автоматичних або механічних ролетних підйомних воріт повинен бути досить міцним, міцним, надійним (можна поцікавитися наявністю сертифікатів якості), адже таким ролетним воротах необхідно витримувати можливі спроби проникнення всередину сторонніми особами та сильні вітрові навантаження. Тому при замовленні ролетних воріт слід поцікавитися у продавця, наявністю сертифіката, який визначає стійкість до злому.

Ролетні ворота оснащуються електричним приводом (управління пультом Д / У, настінний пульт управління і т.д.) або механічним редуктором (приводом) для управління. Так само при невеликих габаритах ролетних воріт може застосовуватися пружинно-інерційний механізм. При механічному редукторі і пружинно-інерційному механізмі, власник гаража самостійно буде опускати або піднімати полотно воріт.

Електропривод, застосовуваний для ролетних воріт «Алютех» робить закриття та відкриття легким і швидким, тим більше що пульт дистанційного керування можна забирати з собою як додатковий елемент безпеки від несанкціонованого проникнення або відкриття дітьми. А так само набагато зручніше відкриття-закриття за поганих погодних умов.

В цілях безпеки, а так само зручності експлуатації автоматичних ролетних воріт електропривод може бути доповнений механізмом аварійного розблокування, який дозволить відкрити отвір (полотно ролетних воріт) вручну при аварійному відключенні електроживлення двигуна. Так само є можливість комплектації автоматичних приводів з аварійним джерелом живлення.

Автор: Дмитро Мелещенко

Рулонні ворота це насамперед надійність

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!