З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »
ремонт автоматических ворот

Через часту зміну навколишнього середовища, температурних перепадів, вологості, різних забруднень, вироблення змазки, перепадів напруги живильної мережі - виникають причини, що порушують правильну експлуатацію ворот, шлагбаумов, роллет і т.д., що призводить до передчасного зносу деталей і як результат до їх поломки. Економлячи на обслуговуванні - отримуємо дорогий ремонт.

Регулярне сервісне обслуговування дозволяє застерегти непередбачені витрати на ремонт, на втрати через простоїв обладнання, подовжує післягарантійний ресурс деталей. Обслуговування повинно проводитися тільки співробітниками сервісних служб або фахівцями організації, яка здійснювала монтаж виробу. Кваліфіковані сервісні фахівці при ремонті устаткування завжди використовують оригінальні запчастини та вузли.

Укладаючи договір на сервісне обслуговування воріт, маркіз або шлагбаумів, ви забезпечуєте собі пріоритетне право на виїзд до вас фахівців для усунення раптової поломки.

Після перших півроку експлуатації, рекомендується провести сервісне обслуговування вашого обладнання. За цей час роботи в установленому обладнанні, відбулося притирання деталей, механізмів, вплив зовнішніх вище перерахованих факторів також вплинуло на конструкцію і її механізми. Сервісне обслуговування включає в себе:

  • перевірку кріплення деталей і механізмів, кронштейнів, шин;
  • клемних з'єднань електричних проводів;
  • настройку кінцевих вимикачів;
  • регулювання роботи торсіонних (тягових) пружин;
  • дію автоматики на присутність перешкоди;
  • роботу фотоелементів;
  • роботу індукційної (магнітної) співали;
  • роботу лампи-маяка;
  • роботу пульта дистанційного керування.

Так само рекомендуємо провести сервісне обслуговування, після закінчення ремонтно-будівельних робіт в приміщеннях або на території де встановлено обладнання.

Безумовно, ви хочете, щоб ваше обладнання довго служило вам, ми будемо раді допомогти вам у цьому, регулярним, технічно грамотним проведенням сервісного обслуговування.

Автор: Володимир Кожушко

Для чого потрібно сервісне обслуговування?

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!