З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Сучасні реалії вимагають ефективних, надійних і економічних рішень для забезпечення автономного безперебійного електроживлення. Компанія "Вавілон-Групп" пропонує нового покоління дизельні генератори та електростанції від провідних європейських брендів в даному сегменті ринку. Ми пропонуємо найкращі вирішення питання якісного електропостачання. У нашому каталозі, ви зможете вибрати і купити за найбільш адекватними цінами дизельні генератори для ефективного забезпечення приватних чи промислових об'єктів якісним, безперебійним електропостачанням. Довгий термін роботи, відмінні показники економічності, безперебійна робота при будь-яких температурних режимах, широкий діапазон вибору потужності від 3кВт до 3000кВт - компанія "Вавілон-Групп" представляє тільки перевірене і якісне обладнання для автономного та резервного електропостачання.

Дизель-генератор (електростанція) HIMOINSA - ефективне рішення в малої енергетики

Himoinsa

Іспанський бренд HIMOINSA - безперечний лідер в галузі обладнання малої енергетики. Компанія вже більше 30 років на ринку, і сьогодні є найбільшим виробником широкого спектру дизель-генераторного обладнання від малої до надвисокої потужності. Понад надійні системи генерації побутового, промислового і напівпромислового призначення поставляються в понад 100 країн світу, де користуються великою популярністю і затребуваністю. Кожна модель ДГУ HIMOINSA проводиться тільки на заводах компанії, розташованих в Іспанії. Тому абсолютно всі моделі генераторів даного бренду - це обладнання високих європейських стандартів якості, екологічності, надійності і довговічності.

Дизельний генератор Perkins
Дизель-генератор Himoinsa

У нашому каталозі представлена ​​широка лінійка моделей дизельних електростанцій в широкому діапазоні потужності і з такими двигунами як Iveco, Scania, Perkins, Yanmar. Будучи офіційним партнером компанії HIMOINSA, ми пропонуємо нашим клієнтам повну лінійку моделей ДГУ іспанського бренду. У нас можна вибрати і замовити генератор різної потужності з надійними ефективними двигунами, а також в будь-якому варіанті виконання, пропонованим виробником: на рамі, в спеціальному всепогодному шумозахисних кожусі, в контейнері. Замовивши у нас дизельну електростанцію HIMOINSA, ви зробите успішне придбання системи автономного енергозбереження високого класу якості та надійності і, при цьому за найбільш вигідною ціною на ринку.

Електростанція Gesan

Електростанції Gesan - якість визнане в усьому світі

Дизельні генератори провідного світового виробника Gesan (Іспанія) зарекомендували себе як наднадійне обладнання з бездоганною якістю збірки. Дизельні генератори Gesan випускаються для забезпечення автономного енергозбереження у побутовій та промислових областях. Наші клієнти отримують можливість вибору новітніх розробок компанії в таких модифікаціях:

  • відкриті агрегати
  • генератори в контейнері
  • генератори в захисному кожусі.

У нас представлені дизельні генератори іспанського бренду в широкому діапазоні потужності: від 11-45кВт до 700-1400кВт. Комплектуються дизель-електростанції двигунами таких відомих виробників як Mitsubishi, Volvo, Perkins, Cummins, MTU і Doosan.

Електростанція Gesan з японським двигуном
З двигуном
Mitsubishi
(11-45кВА)
Японія
Електростанція Gesan, двигун Perkins
З двигуном
Perkins
(50-2200кВА)
Англія
Електростанція Gesan, двигун Volvo
З двигуном
Volvo
(140-700кВА)
Швеція
Електростанція Gesan, двигун Volvo
З двигуном
Cummins
(700-1400кВА)
Іспанія

Одна з переважних характеристик електростанцій Gesan - висока надійність у роботі і відмінна адаптація для роботи в особливо складних кліматичних умовах (низькі температури і підвищена вологість). Залежно від поставлених завдань, генератори комплектуються різними системами автоматики. Генератори Gesan - це потужне поєднання високих технологій, якісних матеріалів і бездоганною збірки. Замовивши дизель-електростанцію Gesan в нашій компанії, ви отримуєте гарантію оригінальності обладнання та найпривабливіші ціни.

Генератори Далгакиран

Кожна електростанція DALGAKIRAN - це надійність, технологічність і безпека

Дизель-генератор Далгакиран

Купити дизельний генератор DALGAKIRAN (Туреччина) - вірне рішення для забезпечення безперебійної енергетики як в побуті, так і в промисловості. На сьогоднішній день компанія DALGAKIRAN є одним з провідних постачальників інноваційних рішень для систем гарантовано надійного та якісного електропостачання. Дизельні генератори турецького бренду сьогодні успішно застосовуються як резервний або автономне джерело електроживлення. Продукція, за новітніми технологіями електростанції охоплюють широкий ряд потужностей від 2,5 кВа до 2264кВа. У нас можна вибрати дизельний генератор DALGAKIRAN з будь-якої необхідної потужністю і з такими двигунами: VOLVO PENTA, PERKINS, ENTER (International), DOOSAN / DAEWOO та CAT.

За бажанням замовника генератор DALGAKIRAN може доукомплектувати і оснащений системою автоматичного запуску (АВР), шумопоглинаючим кожухом, паливним датчиком і багатьма іншими додатковими можливостями.

Europower

Електростанції Europower - безвідмовність і особливі можливості

Бельгійська компанія Europower славитися якістю своєї продукції і такий характерною особливістю як те, що всі генераторні установки бренду спроектовані на дуже тривалий безперервне функціонування. Основою генераторних установок є надійні, надміцні та довговічні двигуни таких іменитих компаній, як Honda, Kubota, Yanmar.

Europower з двигуном Honda
З двигуном
Honda
(1-15кВА)
бензин
Europower з двигуном Vanguard
З двигуном
Vanguard
(3-20кВА)
бензин
Europower з двигуном Yanmar
З двигуном
Yanmar
(3-6кВА)
дизель
Europower з двигуном Hatz
З двигуном
Hatz
(3-30кВА)
дизель

Europower з двигуном KUBOTA

Електростанції Europower - це швидкий і плавний старт, могутня і ефективна робота. Важливим плюсом генераторних установок бельгійського бренду є цінова доступність для кожного споживача. Вся продукція бренду сертифікована і має безкоштовне гарантоване обслуговування.

Компанія "Вавілон-Групп" пропонує широкий вибір електростанцій Europower як з бензиновими, так і з дизельними двигунами. У нас ви зможете вибрати будь необхідний діапазон потужності дизельного генератора, найбільш оптимальне конструктивне рішення і, найголовніше ми пропонуємо самі конкурентоспроможні ціни і кращі умови для придбання дизель-генератора Europower.

Електростанції AKSA - ефективне електропостачання доступне кожному

Станція електрична AKSA

Турецький виробник AKSA вже більше 25 років успішно представляє на ринку винятково високоякісні, технологічно просунуті генератори за найбільш конкурентними цінами. Дизельні електростанції збираються тільки з високоякісних комплектуючих на сучасному високотехнологічному обладнанні. Широка лінійка дизельних електростанцій AKSA з двигунами від 5кВт і до 2000кВт.

Дизельний генератор AKSA в кожусі
дизельгенератор AKSA

Електростанції AKSA виробляються в таких конструктивних рішеннях: пересувний трейлер, кожух, шумозахисні кожух. У нас завжди можна придбати як дизель-генератори, так і пересувну бензинову електростанцію турецького бренду. Всі моделі дизель-генераторів і бензинових установок проходять всебічні випробування, включаючи тест-контроль при повному навантаженні і випробування всіх функцій управління і аварійної зупинки. Будучи офіційним партнером компанії AKSA, наша компанія пропонує найвигідніші умови для придбання електростанцій AKSA.

Компанія "Вавілон-Групп" є найбільшим постачальником сучасного обладнання електропостачання. Кожен наш клієнт отримує можливість вибору ДГУ з необхідними технічними та експлуатаційними характеристиками. Замовивши у нас дизельний генератор одного з провідних європейських брендів, ви забезпечуєте максимально швидке, оптимально правильне і економічно вигідне рішення для забезпечення свого об'єкта автономним електропостачанням.

Телефонуйте і замовте дизельну електростанцію в компанії "Вавілон-Групп", і Ви переконаєтеся в унікальних перевагах, пропонованих нашою компанією.

Дизельні електростанції, генератори - шефмонтаж і доставка

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!