З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Займаючись благоустроєм заміського будинку або дачі, багато людей забувають про деталі, яка створює перше і найважливіше враження про ділянку і його господарів, - про парканах і огорожах.

Встановлення огорож нітрохи не менш важлива, ніж будівництво будь якої прибудинкової споруди. Як правильно вибрати паркан, щоб він підкреслив характер і уподобання господарів, вписався в загальний зовнішній вигляд прибудинкової території і одночасно з цим надав необхідний рівень безпеки ділянці? Це не так складно, як здається на перший погляд.

Існує 5 основних типів заборів, кожен з яких володіє своїми достоїнствами і недоліками.

Дерев'яні паркани — цей вид парканів, традиційно улюблений багатьма, приваблює своїм затишним зовнішнім виглядом і екологічністю. Завдяки можливості включити до складу зборів дошки з різноманітною різьбою і орнаментом, можна підібрати огорожу, яка доповнить зовнішній вигляд будь-якої ділянки. Останнім трендом є технологія вертикального кріплення дощок, яка дозволяє надати паркану стильний і лаконічний вигляд.

Підсумуємо: до достоїнств таких зборів можна віднести натуральність, екологічність і красу. До недоліків відноситься необхідність догляду за деревом, обробки його від паразитів і регулярної прокраски.

Ковані забори — вид парканів, здатний додати особливу витонченість і чарівність будь-якому ділянці. Будучи майже що витвором мистецтва, таку огорожу об'єднує в собі легкість з високою надійністю. Вибираючи кований паркан, варто пам'ятати і про те, що він повинен повністю поєднуватися з воротами та хвірткою, - ці елементи огорожі можуть або повторювати основний візерунок паркану, або грати на контрасті.

Підсумуємо: серед достоїнств кованих огорож міцність і витонченість. Серед недоліків можна відзначити ціну (їх вартість вища за вартість дерев'яних парканів) і необхідність у періодичному оновленні лакофарбового покриття.

Паркани з полікарбонату — вид парканів, який може надати глянцевость і чарівність будь-якому ділянці. Серед форм установки таких огорож є як традиційний штахетник, так і тин, що дозволяє таким парканах ідеально виглядати на будь-якій ділянці.

Підсумуємо: пластикові паркани стійкі до негативного впливу природних факторів, включаючи вологу, ультрафіолетове випромінювання і комах-паразитів. Також ПВХ паркани не вбирають воду і не вимагають особливого догляду за собою. Серед їхніх недоліків - більш низька екологічність, якщо порівнювати з дерев'яними огорожами.

Паркани з профнастилу — один з найпопулярніших зараз видів зборів. Профнастил забезпечує відмінну пило-та шумоізоляцію, а можливість вибрати для забору будь-який колір (найчастіше фарбування виробляється порошковою фарбою) дозволяє встановити його на будь-якій ділянці без шкоди для його зовнішнього вигляду.

Підсумуємо: крім вищевказаних переваг, паркани з профнастилу надзвичайно міцні, безпечні і зручні в експлуатації. На відміну від дерев'яних парканів, вони не вимагають регулярного фарбування і додаткового догляду.

Паркани з сітки (секційні та рабиця) —найдешевший вид парканів, представлених на ринку. Паркани з сітки ідеальні для дачних ділянок, в яких рослини примикають прямо до паркану і не повинні бути затінені. Такі огорожі допоможуть захистити прибудинкову територію від гризунів.

Підсумуємо: якщо потрібно недорогий і ефективний спосіб швидко захистити ділянку, то огорожі з сітки - прекрасний вибір. У разі пошкодження однієї із секцій огорожі, її буде дуже просто замінити на аналогічну, що також відноситься до переваг даного виду огорож.

Ідеально підібраний паркан - це справжня прикраса дачі або заміського будинку, і ми впевнені, що наші рекомендації допоможуть вам підібрати саме те, що вам повністю підійде.

Паркани в Києві купити за вигідною ціною від компанії "Вавілон-В"

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!