З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Для збільшення комфорту проживання в приватному будинку в даний час дуже часто використовують автоматизацію воріт, мета якої - полегшити нам життя, керуючи воротними виробами лише натисненням кнопки пульта, не виходячи з автомобіля або будинку.

Автоматичні ворота бувають різним призначенням:

Автоматичні розсувні ворота

Вони, як і звичайні ворота, можуть мати одну або дві стулки. Відкривання автоматичних розсувних воріт може відбуватися як на вулицю, так і в двір. Цей класичний варіант воріт дуже зручно застосовувати там, де в'їзд на ділянку має обмеження по ширині. Основним недоліком орних автоматичних воріт є необхідність простору в зоні відкривання стулок, яка буває дуже цінною на невеликих ділянках.

Автоматические откатные ворота

Такі ворота мають невелику площу робочого простору, від'їжджаючи в ліву чи праву сторону на роликових шарнірах вздовж паркану. На сьогодні, це найпопулярніший вид в'їзних автоматичних воріт, єдиним недоліком якого є наявність додаткового простору вздовж паркану для відкривання.

Автоматичні ролові ворота

Вони бувають виконані з оцинкованого або пофарбованого металу, або з алюмінію. Зовні ці ворота дуже схожі на ролети, але мають ряд переваг. Це можливість установки автоматичних ролових воріт, як на гаражний отвір, так і в якості в'їзних воріт. А також виготовлені з алюмінію, такі ворота мають високу стійкість до корозії. Ще однією перевагою ролових воріт є можливість їх встановлення для в'їзду на ділянку з дуже обмеженим простором, де неможливо встановити ні автоматичні розсувні ворота, ні автоматичні відкатні ворота. Недоліком автоматичних ролових воріт є невисока міцність полотна, а також те, що при використанні їх як в'їзних воріт, через наявність у конструкції короба обмежується простір над отвором.

Автоматичні гаражні ворота

Широко розповсюдженими є секційні та щитові автоматичні гаражні ворота. Виконані з високоякісної сталі, вони міцні, надійні і дуже прості в експлуатації. Такі ворота герметично закривають гаражний отвір і просто незамінні в гаражах, що опалюються. Також, автоматичні гаражні ворота мають дуже естетичний зовнішній вигляд. В асортименті широка гама колірних рішень і видів поверхні.

Автоматичні промислові ворота

Основними вимогами до автоматичних промисловим воротах є їх надійність, простота в експлуатації, зовнішній вигляд, теплоізоляційні можливості, висока інтенсивність роботи, наявність додаткових, стійкість до певних впливів і невисока вартість. Існує кілька видів автоматичних промислових воріт:

  • секційні - найдешевший варіант, єдиний недолік це те, що через особливості конструктиву їх буває неможливо встановити на деякі прорізи;
  • сталеві Ролів - добре стають практично в будь-який отвір, але не є теплими і мають більш високу вартість;
  • швидкісні ворота - дуже зручні для установки на внутріскладські прорізи, які не є теплими і досить дорого коштують;
  • ворота «гармошка» - підходять практично під будь-який отвір, особливо гарні для прорізів великих розмірів, недоліком таких автоматичних промислових воріт є їх висока вартість.
Автоматичні ворота доставка по Києву

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!