З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »
секційні ворота білого кольору

Одним з найважливіших елементів сучасного будинку є гаражні ворота. І на сьогоднішній день, асортимент компанії «Вавілон-В» дозволяє задовольнити побажання найвимогливішого споживача. Фахівці нашої компанії підберуть для Вас саме той продукт, який Вам потрібен. Підібрати оптимальне дизайнерське рішення, врахувати всі технічні вимоги і Ваші побажання, заощадити Ваш бюджет - ось наша основна місія.

На сьогодні секційні гаражні ворота користуються найбільшим попитом серед споживачів Європи. Цьому сприяла їх висока функціональність і дуже гідний зовнішній вигляд. Вони ідеально вписуються в будь-який архітектурний стиль будівлі. Автоматичні ж секційні ворота вкрай зручні в експлуатації, так як немає потреби залишати салон машини для того, щоб їх відкрити. Крім того, у секційних гаражних воріт є ще одна незаперечна перевага: не знадобиться додатковий простір перед самим гаражем. Цей результат досягнуто принципом їх дії: напрямок руху полотна воріт тільки вгору-вниз. Перше, на що споживач звертає увагу, коли бачить гаражні ворота і хоче їх придбати - це їх зовнішній вигляд. Спочатку підбирають колір і структуру, після чого цікавляться технічними параметрами.

Популярними є два колірних рішення - це білий і коричневий. Ворота цих квітів самі недорогі і коштують однаково. Можлива, також фарбування воріт за каталогом кольорів RAL, але це трохи позначається на вартості через додаткових витрат на фарбування.

панель для гаражних воріт
панель для гаражних воріт

Білий колір більше підходить в тому випадку, якщо ворота будуть розташовуватися на фасаді, де вікна, двері та інші елементи будинку виконані в білому кольорі. Коричневий, як правило, вибирають коли фасад має коричневі вікна, двері, систему відведення води і т.п. Якщо ж фасад не має жодних елементів, ворота підбирають під колір даху або на свій смак.

Купити гаражні ворота в Києві

панель мікрохвиля
гофропанель
Стандартної, недорогий і найпопулярнішою структурою секційних гаражних воріт є «гофр» і «мікрохвиль». Вони бувають як у білому, так і в коричневому кольорі. Можливі розміри воріт у такому виконанні: ширина - від 2м до 5м, висота від - 1.8м до 3.1м Ціна воріт (без автоматики): від 399,00 євро

панель для гаражних воріт
Структура поверхні секційних воріт типу «гофр» також може бути в кольорах, що імітують деревину, а саме - «золотий дуб», «темний дуб» і «вишня». Можливі розміри воріт у такому виконанні: ширина - від 2м до 5м, висота від - 1.8м до 3.1м Ціна воріт (без автоматики): від 399,00 євро

фільонка
фільонка
Структура поверхні секційних воріт типу «фільонка». Такі ворота виробляються як в білому, так і в коричневому кольорі. Вони мають фіксовані габаритні розміри і можуть бути в ширину від 2.1м до 5м, та висотою від 2.1м до 3.1 Ціна воріт (без автоматики): від 699,00 євро

фільонка під дерево
Структура поверхні секційних воріт типу «фільонка» також може бути в кольорах, що імітують деревину, а саме - «золотий дуб» і «темний дуб». Вони теж мають фіксовані габаритні розміри і можуть бути в ширину від 2.1м до 5м, та висотою від 2.1м до 3.1 Ціна воріт (без автоматики): від 720,00 євро

щитові ворота
щитові ворота
Гаражні ворота щитові. Структура поверхні щитових воріт може бути різноманітною, це: вертикальний і горизонтальний гофр з різним кроком хвилі, і «риб'яча кістка» (або ялинка), гофр у формі ромба, фільонка, а також, можуть бути виконані з масиву дерева. Стандартний заводський колір таких воріт - білий, але вони можуть бути пофарбовані в інший згідно каталогу. Щитові ворота мають модульні габаритні розміри і можуть бути в ширину від 2.25м до 5.0м, та висотою від 1.92м до 2.75м Ціна воріт (без автоматики): від 550,00 євро

Полотно секційних гаражних воріт - це секції, які з'єднані петлями і безшумно пересуваються по напрямних шин, міцно прикріпленим до країв отвору. Вони пана образно заведені під перекриття оснащеного воротами будівлі: гаража, станції техобслуговування, складу або цеху. Коли відкриваються гаражні ворота, їх секції послідовно, одна за одною, піднімаються вгору і ховаються під перекриттям.

деталировка гаражних воріт

Рух полотна секційних воріт, саме в площині вертикалі, дуже зручно, оскільки не передбачає наявності якогось простору навколо них і дає можливість відкрити ворота, навіть у тому випадку, коли машина розташована в безпосередній близькості від них (найчастіше так воно і є - в умовах стрімкого зростання приватного автопарку і щільності забудов у сучасних містах).

Існує два типи підйому секційних гаражних воріт: стандартний (коли висота перемички від 210мм і низький (коли висота перемички від 100 до 210мм).

монтаж щитових ворітмонтаж щитових воріт

Секції, становлять полотно секційних гаражних воріт, виготовлені з металу - оцинкованої сталі, на яку нанесено полімерне покриття, покликане захистити метал, як від механічних пошкоджень, так і від атмосферних впливів. Технологічний проміжок, який є між сталевими стінками, заповнюється пінополіуретаном досить високої щільності. За рахунок дуже жорсткої конструкції панелей ворота можуть досягати ширини 7 м. Товщина ж секцій незмінна - 45 мм. У стандартних панелей є два колірних рішення: з обох сторін білого кольору або зовні коричневі, а зсередини білі. Але при бажанні замовника на виробництві може бути виконана забарвлення їх в кольори за шкалою RAL​​.

Секції у секційних гаражних воріт бувають або глухими, або ж заскленими. Останній варіант найчастіше застосовується на промислових об'єктах. Це дозволяє, при збереженні необхідної теплоізоляції, максимально використовувати денне світло всередині приміщення.

На фасаді можливе розміщення бічних дверей. При цьому дуже зручно використовувати хвіртку із замком, яка вбудовується в полотно і у випадку відкривання секційних воріт піднімається вгору разом з ним.

Що стосується обрамлення засклених прорізів, яке влаштовується в самих секціях, то воно виконується з досить еластичного полімерного каучуку.

За рахунок потужних пружин гаражні ворота дуже добре збалансовані, вони дуже м'яко закриваються і практично без зусилля відкриваються. При цьому після повного відкривання гаражні ворота надійно фіксуються. І з зовнішньої, і з внутрішньої сторони для того, щоб по можливості зробити зручним ручне відкривання, секційні гаражні ворота оснащені ручками.

Герметизацію отвору забезпечують напрямні в поєднанні з еластичними ущільнювачами, в основі виготовлення яких полімерний каучук. Вони встановлюються уздовж всього периметра секційних воріт з метою перекриття стиків. Нерівності підлоги вирівнює нижній двухкромочной профіль ущільнювача, який зроблений з морозостійкої гуми, при цьому цілком еластичною. Це перешкоджає також проникненню води всередину приміщення і страхує стопи від защемлення при опусканні полотна гаражних воріт.

Ущільнювачі є і між стиками секцій воріт, що забезпечує герметизацію по всій площі полотна, а також повна відсутність тертя металу по металу. Істотною перевагою секційних воріт є супернадійна система обмеження доступу. При бажанні замовника допускається встановлення обертається засувки, призначеної для відкривання воріт, тільки зсередини або ж просто засувки.

Гаражні ворота з ручним приводом оснащені посиленим ригельним замком з зовнішньої алюмінієвої антивандальним ручкою.

Автоматичні ворота, оснащені рейковим електроприводом, захищені від злому, так як він сам по собі є дуже надійним запірним пристроєм. Стельові рейкові електроприводи, які монтуються на стелі гаража позаду воріт, як правило, використовуються в котеджах для гаражних воріт невеликого розміру. У разі знеструмлення силової електромережі передбачена механічна система розблокування електроприводу в аварійному режимі і переклад воріт у ручний режим. Оскільки в комплект гаражних воріт включений і пульт дистанційного управління воротами, господар гаража, не виходячи з салону автомобіля і не зупиняючись, може в'їхати всередину гаража. Найбільш поширена дальність дії пульта -100 м в межах прямої видимості.

На сьогодні спектр групового управління для гаражних воріт, так само, як і пристроїв автоматики, досить великий. Наприклад, з одного і того ж пульта можна управляти чотирма воротами. Використання 4-канального пульта - найбільш поширений варіант для котеджів. Перша кнопка на ньому регулює в'їзні ворота (відкатні або розпашні), друга - управляє електромеханічним замком хвіртки, а третя і четверта призначені для того, щоб керувати двома гаражними секційними воротами.

Для гаражних воріт з різноманітних пристроїв автоматики найбільш потрібним є фотодатчик. Він блокує електропривод, якщо людина чи машина знаходяться в якийсь момент в створі воріт, забезпечуючи тим самим безпеку користування воротами. купити гаражні ворота в Києві (активне посилання з переходом на контакти).

Гаражні ворота з монтажем та доставкою по Києву

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!