З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Призначення виробничих воріт

Промислові ворота - це тип воріт, які використовують для установки в отвори на складах, цехах, виробничих підприємствах, в портових і будівельних спорудах, і інших об'єктах індустріального призначення.

замовити встановлення промислових воріт

Промислові ворота є більш складними пристроями на відміну від гаражних воріт, які ми використовуємо в побуті, і повинні відповідати певним технічним вимогам залежно від виду діяльності підприємства. Одними з важливих характеристик, які властиві промисловим воротах, можна виділити наступні: швидкість відкривання, міцність конструкції, вологостійкість і вогнетривкість, високі термоізоляційні якості, герметичність воріт у закритому положенні. Також, промислові ворота, незважаючи на масивність конструкції, повинні мати досить низький рівень шуму при роботі і легко рухатися.

Виходячи з параметрів використання промислових воріт, таких як швидкість і частота відкривання, великі габаритні розміри, плавність ходу, такі ворота для промислових об'єктів повинні бути обладнані потужними і надійними електроприводами для автоматичного управління їх рухом. Фахівці нашої компанії можуть допомогти підібрати і запропонувати своїм клієнтам цілий спектр автоматичних приводів для промислових воріт виробництва відомих європейських виробників автоматики, таких як: Hormann, Faac, Came, Nice, Roger Technology, Somfy та інші, висока функціональність і надійність продукції яких перевірена часом.

промислові ворота спеціальні

Керуючись параметрами виробництва і потребами підприємства, ми можемо підібрати різні види промислових воріт: складні, секційні, рулонні, і ворота з високою пропускною здатністю (швидкісні).

Конструкція воріт

Класифікувати промислові ворота можна за типом їх монтажу в залежності від наданого завдання. Існує кілька таких типів монтажу, основні з них:

схема типовий монтаж

Стандартний монтаж - коли ворота, піднімаючись, переміщуються з вертикальною в горизонтальну площину. Мінімальна перемичка для монтажу такого типу воріт - від 400 мм;


високий монтаж з верхнім розташуванням вала

Низький монтаж - ворота, піднімаючись, також переміщуються з вертикальною в горизонтальну площину, тільки їх можливо встановити на проріз з меншою висотою перемички - від 275 мм, при цьому торсіонний механізм воріт кріпиться не так на перемичку, а за горизонтальними підвісами.


високий монтаж з верхнім розташуванням вала
високий монтаж з нижнім розташуванням вала

Високий монтаж - ворота, піднімаючись, переміщуються з вертикальною в горизонтальну площину. У цього типу монтажу є два варіанти розташування торсіонного валу: вгорі і внизу перемички, при її висоті від 900мм і від 1795мм відповідно;


вертикальний монтаж з верхнім розташуванням вала
вертикальний монтаж з нижнім розташуванням вала

Вертикальний монтаж - ворота переміщуються тільки у вертикальній площині. Використовується цей тип монтажу в приміщеннях з дуже високими стелями. У цього типу монтажу також є два варіанти розташування торсіонного валу: вгорі і внизу перемички, при її висоті від RM +340 мм, де RM - висота отвору в світлу;


Похилий монтаж - цей конструктив використовується в тому випадку, якщо стеля (дах) приміщення знаходяться під кутом більше 90 °, а висота перемички від 275мм.

нахилений монтаж
нахилений низький монтаж
нахилений високий монтаж з верхнім розташуванням вала
нахилений високий монтаж з нижнім розташуванням вала

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть Вам правильно підібрати, розрахувати, професійно змонтувати і провести сервісне обслуговування промислових секційних воріт.

Промислові ворота в Києві купити можна у Вавилон-В

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!