З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Металеві ковані ворота, хвіртки і паркани на сьогоднішній день набирають велику популярність. Все менше людей ставлять глухі огорожі з листової сталі або профнастилу, на металевих або цегляних стовпах, так як переваги кованих конструкцій в порівнянні з звичайними металевими, є їх велика довговічність і витонченість, крім виконання суто функціональних завдань, є прекрасними елементами дизайну.

З кованого металу виконують не тільки розпашні, але і відкатні ворота.

Розпашні ковані ворота практично нічим не відрізняються від простих залізних, їх так само постачають приводами для автоматичного відкривання і закривання, ставлять важільні і лінійні електроприводи, але зовнішній вигляд у них набагато презентабельний.

Відкатні ковані ворота економлять місце на майданчику, що дуже зручно в умовах щільної міської забудови і одночасно відрізняються довговічністю і високими естетичними якостями, для них потрібен спеціальний фундамент для кріплення і противаги (консолі). На такі ворота краще ставити електроприводи від провідних виробників. Деякі приводи відкатних кованих воріт, мають можливість встановлення акумуляторів і можуть працювати автономно, що дуже зручно у використанні при частих перебоях електроенергії.

Металеві ковані ворота та огорожі, покривають спеціальним грунтом і забарвлюють для захисту від впливу навколишнього середовища.

Купити ексклюзивні ковані ворота це вищий клас

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!