З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Відкатні ворота - особливості та переваги

Відкатні ворота - один з найбільш ергономічних типів воріт, особливо у вітчизняних реаліях. Невеликі прибудинкові території, висока щільність забудови в приватних районах та інші фактори не дозволяють встановити і повноцінно використовувати розсувні ворота необхідного розміру. Відкатним ж воротах, що зсуваються в бік паралельно огорожі або огорожі, при цьому звільняючи в'їзд, не потрібно додаткового простору для відкривання, що не тільки дає можливість встановлювати їх в умовах дефіциту вільного місця, але і дозволяє планувати споруди або парковку транспорту впритул до них.

Схема каркаса відкатних воріт

Механізм відкатних воріт за рахунок своєї конструкції працює значно довше, ніж інші механізми, забезпечуючи ресурс в більш ніж 25 тис. робочих циклів.

Оскільки відкатні ворота являють собою каркас із сталевих профільних труб, вони можуть бути зашиті або заповнені будь-яким матеріалом за бажанням замовника, тим самим, ідеально вписуючись у вже існуючий дизайн будинку або повністю відповідаючи мінімалістському стилю промислової зони. На такі ворота може бути встановлений автоматичний привід, який забезпечить комфортне дистанційне керування відкриванням і закриванням.

Почати з базису

Найпростіший у виконанні , і, відповідно , недорогий тип відкатних воріт - металевий каркас. Власне , він представляє собою скелет всієї конструкції , який згодом може бути заповнений або обшитий як замовником самостійно , так і компанією -виробником воріт за додаткову суму . Ми пропонуємо сумнівається покупцям замовити прорахунок каркасних відкатних воріт , щоб самостійно переконатися в доцільності їх установки : за вельми невелику ціну ви отримуєте відмінну базу , яка поєднує в собі не тільки всі переваги відкатних воріт , але і порівнянна , а часто і виграє за вартістю у звичних орних воріт. Крім того , в каркасні відкатні ворота не тільки може бути встановлено будь-яке наповнення , а й автоматика. Таким чином , покупець отримує можливість розподілити за часом фінансові вкладення і не витрачати велику суму одноразово , що часто виступає вирішальним фактором прийняття рішення. Завдяки багаторічному досвіду фахівці нашої компанії завжди допоможуть вам вибрати найбільш підходящий варіант , взявши до уваги всі ваші умови і вимоги.

Обшивка профільним листами

Також ми пропонуємо недорогий, але ефективний і ефектний варіант відкатних воріт - ворота з односторонньою або двосторонньою зашивкою профільним листом.

Профільний лист чудово зарекомендував себе у використанні для зведення парканів та огорож, особливо в умовах нашої кліматичного поясу. Виготовлений з оцинкованої сталі і покритий декількома шарами фарби для збільшення захисту, профільний лист стійкий як до впливів навколишнього середовища, так і до парусної навантаженні.

Відкатні ворота з односторонньою зашиттям припускають використання профлиста тільки з одного - частіше зовнішньої - сторони, що знижує їх вартість і дозволяє застосовувати в промислових зонах. Ворота з двостороннім обшивкою, як випливає з назви, обшиті листом з обох сторін, що дорожче, але, разом з тим, і привабливіше. Двостороння обшивка, особливо з урахуванням широкого спектру кольорів забарвлення профлиста, може бути використана у воротах житлових будинків, будучи максимально наближеною за кольором до спільного рішення прибудинкової території. Замовити прорахунок обох видів обшивки профільними листами можна безпосередньо на нашому сайті.

Ви можете замовити у нас такі конструкції відкатних воріт

Каркас воріт

Каркас відкатних воріт

Ціна з фурнітурою (без автоматики): от 450,00 євро
Ціна з фурнітурою і автоматикою: от 740,00 євро

Відкатні ворота з односторонньою зашиттям

Відкатні ворота з односторонньою зашиттям профільним листом.

Ціна воріт з фурнітурою (без автоматики): від 515,00 євро
Ціна з фурнітурою і автоматикою: від 805,00 євро

Відкатні ворота з двостороннім зашиттям

Відкатні ворота з двостороннім зашиттям профільним листом.

Ціна воріт з фурнітурою (без автоматики): від 625,00 євро
Ціна з фурнітурою і автоматикою: від 890,00 євро

Відкатні ворота Алютех

Відкатні ворота з алюмінієвого профілю

. Ціна воріт з фурнітурою (без автоматики): від 615,00 євро
Ціна з фурнітурою і автоматикою: від 550,00 євро

Сталеві відкатні ворота

Відкатні ворота зашиті сталевий фільонкою

. Ціна філенчатих відкатних воріт прораховується індивідуально.

Ковані відкатні ворота

Відкатні ворота з художньою ковкою

. Ціна кованих воріт прораховується індивідуально.

Ексклюзивні рішення

Для покупців, які надають особливе значення індивідуальним дизайном воріт, у нас є спеціальні пропозиції: фільончасті відкатні ворота, ковані відкатні ворота та ворота з алюмінієвого профілю «ALUTEH». Зупинимося на кожній з категорій детальніше:

  • Фільончасті відкатні ворота зашиваються сталевими фільонками, які виконані не тільки в різних профілях, але і в різних кольорах, фактурі, товщині сталевого листа.
  • Ковані відкатні ворота - справжній витвір мистецтва. Неповторний дизайн художнього кування може бути виконаний як в одиничному екземплярі за власним проектом замовника, так і вибраний з безлічі варіантів в каталозі.
  • Алюмінієвий профіль білоруської компанії «АЛЮТЕХ» надає незліченні можливості для декорування відкатних воріт: залежно від використовуваних кольорів, ширини кроку установки профілю, ширини самого профілю можна отримати практично будь-який бажаний результат.

Незалежно від того, який тип відкатних воріт ви вибрали, наша компанія надасть вам повну підтримку та супровід на всіх етапах від розміщення замовлення до монтажу воріт на вашій території, а також запропонує подальше їх обслуговування. Ми також пропонуємо вам ознайомитися з фотогалереєю виконаних робіт на нашому сайті і замовити прорахунок воріт, що допоможе вам прийняти рішення про покупку.

  • А наскільки сильно підвісна конструкція залежить від чистоти проїзду знизу? Бо ідея гарна, але лякає, що в сильні сніги в'їзд у двір буде заблоковано... Чи є можливість зробити паралельно і вертикальний вільний хід?
  • Хотілося б дізнатися, чи є можливість замовлення у вас відкатних воріт, обшитих профільним листом в поєднанні з кованим верхом? І чи можливо самостійно створити дизайн художньої ковки?
Відкатні, в'їзні ворота з установкою в Києві і області

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!