З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Для спрощення вантажно-розвантажувальних процесів в сучасних умовах використовуються спеціальні перевантажувальні системи, про які й піде мова в даній статті.

 

Герметизатори отвору (докшелтери), поняття і застосування

Подібні пристрої є важливою частиною вантажно-розвантажувальних терміналів. Основним їх призначенням виступає захист вантажів, персоналу, та й самого складського приміщення від негативних факторів навколишнього середовища, які можуть уповільнювати і значно ускладнювати робочий процес. За допомогою докшелтерів створюється герметична робоча зона, відокремлена від зовнішнього середовища. Саме герметизатори отвору спрощують ручна праця, забезпечують виконання вимог санітарних норм при зберіганні продовольства, а також гарантують охорону праці всьому персоналу при завантаженні товарів. Хочете придбати подібні системи? Звертайтеся в нашу компанію, ми пропонуємо тільки кращі конструкції, перевірені часом.

Докшелтери виступають ущільнювачем між складської стіною і кузовом автотранспорту, тим самим забезпечуючи підтримання оптимальної температури повітря в приміщенні, яка необхідна для зберігання продовольчих товарів і нормальної діяльності людей. Не варто упускати і той момент, що герметизатор запобігає потраплянню на територію складів сторонніх осіб.

Види докшелтерів

    Ми реалізуємо за найдемократичнішими цінами герметизатори прорізів трьох видів.
  • Докшелтери фіранкові характеризуються доступністю, простотою експлуатації. Принцип дії полягає в тому, що завіси відкидаються при переміщенні авто в склад, зсковзуючи по даху і бортах. Зазвичай фіранкові конструкції встановлюються на жорстку раму при великій щільності вантажопотоку, або ж на складаний каркас при середній прохідності вантажного транспорту.
  • Докшелтери подушкові використовуються для максимальної ізоляції приміщень. Найбільш поширена сфера їх застосування - це склади-рефрижератори, інші приміщення, де необхідно дотримуватися встановленого температурний режим.
  • Докшелтери надувні. Це своєрідні подушки для герметизації, які накачуються повітрям і щільно «обтікають» кузов авто. По завершенню навантажувальних робіт подібні герметизатори просто здуваються і забираються.

Всі види докшелтерів, представлені у нас, характеризуються суворим дизайном, підвищеним захистом від корозії, вони зроблені з надміцних матеріалів, стійких до зносу. Ми отримуємо лише позитивні відгуки від наших постійних клієнтів.

Доклевелери - вирівнюючі платформи

При здійсненні різних робіт у масштабних складських приміщеннях крім докшелтерів затребувані і доклевелери, зручні та практичні вирівнюючі платформи, замовити та придбати які можна у наших консультантів. Вони дуже затребувані в логістиці, оскільки виступають своєрідним з'єднувачем між покриттям підлоги складу та кузовом вантажного транспорту.

Доклевелери запобігають ушкодженню товару при завантаженні, скорочують час роботи, зводять до мінімуму травматизм робочого колективу. Гідравлічні вирівнюючі платформи просто незамінні в логістиці, адже вони усувають простий вантажів і скорочують втрату часу при навантажувальних роботах, отже, зводять до мінімуму можливі збитки.

Чому подібні пристрої краще купувати у нас? Тому що ми гарантуємо доступні ціни, при необхідності консультуємо своїх клієнтів, виробляємо доставку та монтаж складних конструкцій в самі стислі терміни.

Види зрівняльних платформ

  • Докльовелери з поворотною апареллю (козирком) можуть управлятися за допомогою пружин або за допомогою електрогідравлічної системи. Пристрій легко піднімається, козирок може бути відкидним або відкидним, все залежить від моделі, але частіше використовується перший варіант. Такі системи незамінні при розвантаженні малотоннажного вантажу, вирівнюють перепад висоти між підлогою і кузовом авто.
  • Докльовелери з висувним козирком більш практичні і легкі в управлінні. Підйом вирівнюючої платформи, висунення козирка і повернення у вихідне положення - всі маніпуляції, які можна провести з подібним пристроєм. Коли навантажувальний міст піднято не визначену висоту, козирок висувається і опускається на платформу вантажного авто, забезпечуючи швидку і безпечну розвантаження товару.

У вас ще немає зрівняльних платформ? Телефонуйте, поспішайте до нас! Адже швидке і якісне проведення важких робіт, зведення до мінімуму травматизму ваших співробітників є запорукою успішної та злагодженої роботи.

Вантажні системи

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!