З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Ролети представляють собою полотно, яке намотується на спеціальний вал і рухається по напрямних, розташований в захисному коробі. Конструкція виконує роль захисних жалюзі. Як правило, їх розташовують на відкритому отворі дверей або вікна з лицьового боку будівлі. Ці конструкції обмежують перегляд внутрішньої частини приміщення.

Актуальність ролет

Сьогодні ці пристрої користуються широкою популярністю серед замовників. Їх встановлюють скрізь: у магазинах, приватних будинках, квартирах, котеджах, торгових павільйонах, офісних приміщеннях, аптеках, банках, фірмах. Установка ролет може здійснюватися як на первинному етапі проектування або будівництва, так і під час експлуатації об'єкта.

захисні ролети
антивандальні ролетні системи

Переваги

Популярність даних конструкцій можна пояснити широким спектром їх переваг. По - перше, вони найкращим чином захищають приміщення від сторонніх поглядів. У нічний час доби вони надійно захищають вітрини та прилавки від зловмисників і хуліганів. У жарку і сонячну погоду кількість тепла і сонячного світла, переступати в приміщення, можна регулювати. По - друге, ролети мають високу шумоізоляцію, теплоізоляцію, вони можуть забезпечити ефективний захист від пилу. По - третє, конструкції є практичними. Фарбувати їх не обов'язково, хоча широка лінійка кольорів є доступною. Крім цього, пристрої монтуються досить просто. Важливо відзначити, що ролети відмінно вписуються в загальний дизайн будівлі.

Способи управління ролет також є дуже зручними. Можливо ручне і автоматизоване (дистанційне) керування пристроєм. У разі відключення електроенергії дистанційні механізми відкриваються або закриваються вручну. Автоматичні системи можуть бути з'єднані з датчиками пожежної безпеки. Потрібно сказати, що це дуже зручно, автоматичне відкриття ролет може здійснюватися за сигналом тривоги.

вальний двигун ролети

Види ролет

Сучасні конструкції відрізняються один від одного, в залежності від місця установки і функцій.

Ролети на вікна

Ці конструкції виготовляються з різних сплавів алюмінію - міцного, екологічного і антикорозійного матеріалу. Крім цього, алюміній не боїться сонячного впливу. Віконні ролети можуть мати різний колір. При цьому, підтримувати їх відмінний вигляд дуже просто - досить регулярно мити, пил на їх поверхню майже не липне. Приводи цих пристроїв можуть бути ручними або автоматизованими. Ролети на вікна виручають не тільки господарів квартир, а й власників магазинів. Грамотна експлуатація конструкцій може зменшити температуру в приміщенні.

Гаражні ролети

Ці пристрої досягли значної популярності. Вони можуть похвалитися цілим рядом переваг. З їх допомогою можна заощадити площу. Гаражні конструкції виконані з міцної сталі. Тому, ймовірність злому сходить нанівець. Основною частиною, складовою конструкцію, є короб, рулонне полотно та направляючі профілі. У ролі додаткового армуючого кошти гаражних ролетів виступає поліуретан - він заповнює порожнечу в панелях.

Досить часто ці пристрої виступають в ролі додаткової стінки. Наприклад, для поділу простору на складі.

Рекомендації до встановлення ролет

Монтаж ролет буває вбудованим і накладними. Вбудований монтаж увазі установку конструкції в проріз. Таким чином, досягається максимальна надійність. Накладний спосіб не відбивається на площі світлового прорізу. Проте рівень безпеки є більш низьким. Вартість установки ролет не надто висока, проте якість продукції і рівень захисту є дуже високими. Перед покупкою пристрою рекомендується перевірити конструкцію на якість за всім існуючим стандартам.

Якщо вірити даним статистики, останнім часом ролети набуває все більше число покупців. Більше того, вартість конструкцій останнім часом істотно знизилася. Купівля цих пристроїв не забере багато часу і сил, оскільки їх продажі здійснюються досить широко. Сьогодні купити ролети можна не тільки в магазині, але і в Інтернеті.

Решетчатые роллеты
Роллеты в магазин

Автор: Артем Коновалов

Ролетні системи

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!