З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »
Багато користувачів вважають не доцільним проводити сервісне обслуговування навіть раз на рік (хоча виробники наполягають робити це, як мінімум раз на півроку), а викликають сервісну бригаду за фактом поломки, викладаючи за ремонт немаленьку суму!
Але будь-яку поломку можливо уникнути при своєчасному профілактичному обслуговуванні кваліфікованими фахівцями.
Найбільш поширені несправності це:
- спостерігається не повне підняття або опускання стріли.
Це може означати, що редуктор після розблокування не до кінця заблокований, або провертають стрілу заблокованого шлагбаума вручну, що також призводить до некоректної роботи шлагбаума;
- стріла піднімається, але не опускається.
Тут варто звернути увагу на працездатність фотоелементів (датчики безпеки). Останнє, як правило, відбувається з вини вандалів (обривають кабелі фотоелементів, розбивають корпусу). Також може бути, що фотоелементи просто запилені, і їх потрібно протерти.
- шлагбаум повністю не реагує на пульт управління.
Можливо, в пульті просто розрядилася батарея і її слід замінити. А може, пульт або приймач шлагбаума вийшов з ладу. У будь-якому випадку, необхідно звернутися до фахівців.
- шлагбаум не спрацьовує ні від пульта, ні від інших елементів управління (кнопка, клавіша-ключ, і т.д.).
У шлагбаумах є безліч механічних елементів, за якими потрібен належний догляд. Наприклад, балансувальні пружини, які розраховані на певну циклічність. Як показує практика, регулювання пружин необхідно проводити раз на півроку, а при великій інтенсивності міняти їх раз на два роки. Не вчасне регулювання пружин призводить до надмірного навантаження на редуктор і двигун. А якщо присутні навантаження, то страждає блок керування ( контролер ). У кращому випадку буде перегорати запобіжник живлення, в гіршому перегорає трансформатор, а за ним услід і процесор !
Як фахівець сервісного відділу, рекомендую своєчасно обслуговувати автоматику і механіку Вашого обладнання. Користуйтеся послугами тільки кваліфікованих фахівців! І Ваша автоматика буде працювати довго і бездоганно!

На фото нижче наведені приклади деяких поломок. Деякі викликані вандальним ставленням до шлагбауму, інші - не своєчасним обслуговуванням.

No images found.

Автор: Сергій Харченко

Шлагбауми та їх несправності. Сервісне обслуговування шлагбаума

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!