З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

У житлових будинках, бізнес центрах та інших закладах застосовуються поручні, перила, огорожі з дерева (дуб, ясен, сосна), чорного металу (пофарбованого в колір за шкалою RAL) або з нержавіючої сталі.

Іноді сходовий проліт потребує в додаткових поручнях, що в свою чергу надасть людині більш комфортабельний підйом або спуск, тримаючись рукою за огородження з 2-х сторін. У торгових центрах або житлових будинках, при великому потоці людей, часто, для безпеки, кріпиться поручень з н / ж сталі, чорного металу або дерева з 2-х сторін. Монтується пристінний поручень на тій же висоті що й огородження з стійками. Якщо сходи завузькі то, з одного боку, використовується огорожа з боковим кріпленням, і в разі потреби з правого боку кріпиться пристінний поручень.

Наша організація Вавілон-Групп здійснила велику кількість замовлень з виробництва та встановлення поручнів, огорож та перил. Згідно Вашої заявки наші фахівці виготовлять металоконструкції будь-яких форм, напрямків та видів.

Купуючи поручні у нашій компанії, ви купуєте повний цикл переваг, таких як:

  • найвища якість продукції;
  • широкий асортимент моделей;
  • безкоштовна консультація фахівців;

Для замовлення пристінного поручня, вам потрібно зателефонувати по номеру, зазначеному на сайті в розділі «контакти».

Поручні

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!