З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Огородження балконів :

В останній період часу все чималу популярність знаходять огорожі балконів з нержавіючої сталі, в комбінації з архітектурним загартованим склом і деревом. Також можна встановити огорожі з поручнями або без них, обидва варіанти максимізують ваше уявлення, створюють відчуття простору на вашому балконі, а також забезпечують захист від вітру.

Подібні балконні огорожі мають ряд позитивних якостей, таких як - естетичність, безпека і привабливість, крім цього, огорожі, виготовлені у нас на виробництві з нержавійки стійкі до корозії і не потребують систематичного фарбування.

Огорожа балкона - значний компонент будь-якої споруди: як приватної, так і громадської. Дані конструкції, в першу чергу, здійснюють своє головне призначення - оберігають людей від падіння, гарантують захищеність переміщення. Крім цього, огорожа балкона з металу вважається необхідним атрибутом екстер'єру будівлі. При замовленні даних металоконструкцій слід брати до уваги, в якому стилі оформлений фасад будівлі, в якій мірі добре стануть виглядати ті чи інші вироби.

У компанії « Вавілон-Групп» ви завжди можете замовити огорожу балкона за оптимальною ціною. При необхідності фахівці компанії підберуть для Вас найбільш підходящу конструкцію. Також ми допоможемо розробити унікальний проект виробів з урахуванням всіх ваших побажань і задумів.

Огородження вітражів

Виробничо-монтажна організація « Вавілон-Групп» протягом багатьох років займається виробництвом огороджувальних металоконструкцій вітражів по Україні, Києву та області з таких видів металу як нержавіючий або чорний (Ст.3). Даний вид конструкцій практично ніяк не відрізняється від стандартних перил для сходів.

Можемо порекомендувати ексклюзивні типи огорож зі склом, ковані, або з компонентами кування, підшукаємо конструкцію по Вашому бюджету і запропонуємо відмінну знижку на обсяг.

Огородження атріумів

Огорожа атріуму - конструкція життєво необхідна. У випадку якщо присутність огорожі : 1-ша умова з метою захищеності, то його зовнішній вигляд нічим не обмежується. На сьогоднішній день ми маємо можливість використовувати абсолютно різні комплектуючі (матеріали), які чудово вписуються в дизайн інтер'єру.

Архітектурне загартоване скло, метал (нержавіючої або чорний), дерево, вписуються по естетиці в будь-яке приміщення, в тому числі і в атріум.

В даний час Замовники все частіше почали використовувати архітектурне скло для огорожі сходів або ж атріумів. І немає ніякої різниці використовувати його будь то в бізнес центрах, приватних будинках або в соціальних спорудах. Загартоване скло монтується на будь-які види металевих сходів, атріумів, терас і балконів.

Наша компанія використовує тільки ті матеріали (комплектуючі) які абсолютно безпечні для людей і готові винести значні навантаження на міцність. Скло, яке ми застосовуємо, обробляється багатьма процесами, що забезпечує високу стійкість до всіх атмосферних явищ і пошкоджень. За бажанням клієнта архітектурне скло покривається плівкою, тонованою в колір або ж буває матовою.

У компанії Вавілон-Групп ви завжди можете замовити огорожу атріуму з нержавіючої сталі, чорного металу або скла в м. Київ та по всій Україні і придбати продукцію за вигідними умовами, термінами, якістю та ціною. Для зв'язку з фахівцем зателефонуйте за тел. (044) 498-59- 79

Огородження покрівлі

Металева огорожа покрівлі виконує, в першу чергу, практичну функцію - гарантує захищеність людей при ходьбі по даху, а крім того оберігає перехожих від обвалу снігу та льоду. Крім цього, дані металоконструкції є значущим компонентом фасаду будівель. Покрівельні огорожі з н / ж сталі вигідно доповнюють зовнішній вигляд соціальних будівель в Києві і інших містах України. Вони додають новобудові завершеного вигляду.

У нашій компанії ви, в будь-який час, зможете замовити огорожу покрівлі за вигідною для Вас ціною. У нашому каталозі ви підберете для себе різні типи конструкцій для будь-яких споруд. При необхідності наші фахівці виїдуть до Вас на об'єкт і розкажуть детальніше про огорожі покрівель з н / ж сталі або чорного металу і допоможуть вибрати оптимальний варіант для Вашого будинку.

Якщо Вас не влаштовують стандартні (готові) конструкції, тоді наші професіонали своєї справи завжди раді втілити ваші бажання в життя і виготовити у себе на виробництві металоконструкції за оптимальною ціною. Наше дизайнерське бюро розробить для вас візуалізацію (ескіз виробів) що полегшить уявлення про майбутній проект. Великий досвід наших майстрів і необмежений потенціал дадуть можливість здійснити спільно з вами дійсно неповторний проект!

Огородження

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!