З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Виробництво козирків - ще один популярний напрямок роботи нашої компанії в Києві і по всій Україні. Найважливішим елементом козирка є захист людей від всіляких атмосферних опадів (дощ, град, сніг, бурульки). Козирок над входом в будівлю, як і банер - це обличчя компанії, яке надає зовнішньому вигляду більш солідний і елегантний вигляд, що в свою чергу приваблює багато споживачів і відвідувачів.

Залежно від побажання і від бюджету клієнта козирки бувають із стільникового, монолітного полікарбонату, скляні або покриті профнастилом. Види козирків ніяк не обмежуються розмірами і в кожному випадку визначаються ескізами, наданими замовником або розробленими архітектурно - дизайнерським бюром компанії Вавілон-Групп.

Виготовлення навісів для Києва і України конструктивно не сильно відрізняється від козирків, однак схематичні відмінності все ж присутні. Типи навісів діляться за формами на: арочні, прямі або ж односкатні та трикутні, що передбачає архітектурне рішення найрізноманітніших потреб замовників.

Монтаж і виготовлення навісів у кожному випадку варто покласти на професіоналів. Тому що при індивідуальному виготовленні навіси будуть не відповідати нормам ДБН.

Перш ніж приступити до виготовлення навісів, фахівці компанії Вавілон-Групп проведуть розрахунок на навантаження не тільки металоконструкції але і конструкції зі снігом.

Наша виробничо-монтажна організація постачає свою продукцію в багато магазинів, ринків, торгові центри, на громадські та дачні будинки, проте немає сенсу переплачувати, якщо можна придбати навіс або козирок згідно невисокої вартості від виробника у нас. Ми в найближчі терміни виготовимо конструкцію за індивідуальними розмірами Замовника.

Не відкладайте на завтра і замовте вироби прямо зараз, звернувшись з Вашим замовленням на нашу електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонувавши за телефоном (044) 498-59- 79

Козирки, навіси

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!