З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Насолоджуватися даним типом маркіз можна на відкритому повітрі в променях сонця або дощу. Тераса зносостійка і забезпечує додатковий простір на відкритому повітрі. Фронтальная підтримка робить системи дуже стабільними. При наявності достатнього нахилу, вони не тільки дають тінь, але також ідеально підходить для використання в дощ. Є цілий ряд терасових маркіз і рішень на вибір, залежно від конкретного застосування, бажаних розмірів та естетичної привабливості. Пергола - наприклад, дає вашій терасі середземноморську атмосферу. Електричні приводи забезпечують простоту у використанні і можуть бути автоматизовані за допомогою різних систем управління. Великий вибір кольорової гами тканини.

Терасна маркіза «Genius»

Рекомендується використовувати даний тип терасових систем для затемнення терас та літніх майданчиків. Дерев'яні стійки надають виробу респектабельний вигляд. Конструкція виробляється або в білому кольорі або в кольорі дерево махагон.

Розміри: мінімальна ширина 2,5 метра, максимальна ширина 9,5 метра, максимально можливий винос конструкції 6,5 метрів. Кут нахилу від 3,5 ° до 9 °. Волани для терасної маркізи Genius не передбачені. Стійки маркізи монтуються в підлогу, система з тканиною кріпиться на стіну. Рекомендується використовувати ПВХ тканину.

Терасна маркіза «Малага»

Рекомендується використовувати даний тип терасових систем для затемнення терас та літніх майданчиків. Головною особливістю даного типу терасових маркіз, це можливість створення тіні як у вертикальному так і в горизонтальному положенні.

Розміри: ширина маркізи Malaga може бути від 3 метром і до 12 метрів, винос від 2 метрів до 6 метрів. Кут нахилу від 20 °. Стійки монтуються в підлогу, система з тканиною кріпиться на стіну. У Malaga використовується тільки спеціальна маркізна тканина. Завжди в наявності на складі більше 40 різних забарвлень, під замовлення доступно більше 1500 різних колірних поєднань. Можливо як ручне так і автоматичне керування маркізою.

Терасна горизонтальна маркіза. Перготенда.

Рекомендується використовувати даний тип терасових систем для затемнення терас та літніх майданчиків. Стійки металеві. Дана система сама вітростійка. Розміри: допустима ширина від 1,5 метрів до 6 метрів, винос від 2 метрів і до 6 метрів. Кут нахилу 5 °. Волани не використовуються. Перготенда може кріпиться між двома стінами, тільки до підлоги або до стіни і до підлоги.

Терасна двостороння маркіза

Рекомендується використовувати даний тип терасових систем для затемнення терас та літніх майданчиків. Легкість при монтажі, немає прив'язки до фасаду. Дана терасна маркіза може стояти стаціонарно на стійках. Розміри максимальна площа 12 на 10 метрів. Можливе використання тільки маркізних тканин.

Можлива комплектація терасових маркіз:

  • двигун
  • датчик сонця / вітру
  • датчик коливань
  • датчик дощу
  • приймач
  • пульт
Терасні маркізи

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!