З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Ковшові маркізи - Стаціонарні і складні сонцезахисні системи використовуються для затемнення віконних прорізів та вхідних груп. Надають екстер'єру вишуканості і могуг нести на собі рекламну інформацію: написи і логотипи. Підйом і опускання конструкції проводиться напрямними завдяки тросам. Приводити в дію систему можна як у ручному виконанні використовуючи кліку так і автоматично керувати за допомогою пульта. Для цього в маркізу встановлюється двигун і приймач. Великий вибір кольорової гами тканини: більш 40ка в каталозі і понад 1500 під замовлення.

Рекомендується використовувати даний тип маркіз для затемнення віконних і дверних прорізів. На тканину можна наносити принти: рекламні слогани, логотипи або інші зображення. Маркіза може бути як розкладна так і стаціонарна. Ширина маркізи від 1 метра до 6 метрів. Винос ковшової маркізи може бути від 0,6 метра до 1,6 метра.

Управління ковшової маркізою може бути ручне або автоматичне. Додатково маркіза може комплектуватися: датчиком вітру, датчиком дощу, пультом дистанційного керування. Кут нахилу можливий від 90 ° до 160 °. Монтаж виконується на стіну, інший вид монтажу неможливий.

Ковшові маркізи

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!