З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Маркізи - є кращими сонцезахисними системами, краще за всіх справляються з сонячними променями, які стрімко потрапляють у ваш будинок через дверні та віконні прорізи, так само на літні майданчики і тераси. Маркізи стануть для вашого будинку елегантними, ненав'язливими та естетичними сонцезахисними рішеннями, які зможуть забрати на себе негативний вплив ультрафіолетових променів. Маркізи дозволяють створювати тінь на відкритому місці, де ви можете провести час в колі сім'ї в сонячний день для барбекю, розважаючись і проводячи весело вихідні. Маркізи мають сучасний вигляд, міцна конструкція маркіз забезпечує високоякісну роботу складання ліктів і простоту в управлінні .

Завдяки великому вибору тканин, ви можете підібрати тканину на будь-який смак і гармонійно вписати маркізу в будь-який екстер'єр. Завдяки великому асортименту маркізних систем, можна підібрати сонцезахисну систему для зимового саду, ліктьову маркізу для кріплення на стіну, затемнити терасу, віконний проріз і т.п. Маркіза дозволяє максимально використовувати ваш відкритий простір.

Перевага Маркіз

Головна перевага маркіз полягає в тому, що ці сонцезахисні системи ідеально призначені для захисту від сонячних променів, затінення терасових майданчиків, віконних прорізів. Головною особливістю маркіз є їх функціональність, яка дозволяє в потрібний момент надати тіні те місце яке потребує цього саме в цей момент. Так само маркіза в складеному вигляді не займає багато місця, але в розкладеному вигляді, в залежності від виду даної системи, може перекрити досить істотну територію.

Легке управління маркізами здійснюється відмінно продуманим конструктивом і не потребує застосування великих зусиль. При використанні електроприводу управління зводиться до мінімальних зусиллям. Даними системами можна управляти як з пульта, так і стаціонарної кнопки. При невеликому дощі маркіза може служити і як навіс, завдяки спеціальній просочення, яка використовується в тканини. Але слід пам'ятати, що це Сонцезахисні Системи і вони не особливо призначені для захисту від сильних злив або затяжних дощів.

Ліктьові маркізи - найпоширеніший вид маркіз. Складається і розкладається дана конструкція за допомогою металевих ліктів, а тканина рівномірно намотується на вал. Приводити в дію систему можна як у ручному виконанні використовуючи кліку, так і автоматично керувати за допомогою пульта, для цього в маркізу встановлюється двигун і приймач. Великий вибір маркізних тканин завжди доступний на нашому складі, а також існує можливість замовляти тканину з Європи, оскільки доступно більше 1500 колірних рішень.

Технічні характеристики і комплектація

 • Максимальна ширина однієї конструкції??? м з максимальним вильотом??? м;
 • Мінімальна ширина 2м з мінімальним виносом 1,5 м;
 • Рекомендований оптимальний кут нахилу - 150 (фіксується за замовчуванням);
 • При великих габаритах маркіз, використовуються підтримуючі стійки;
 • Додаткове обладнання для ліктьових маркіз:
  • двигун;
  • датчик сонце / вітер;
  • датчик коливань;
  • датчик дощу;
  • приймач;
  • пульт.

Види ліктьових маркіз:

тест
Монтаж ліктьової маркізи на стіну Монтаж ліктьової маркізи на стелю
тест
Монтаж ліктьової маркізи на стіну Монтаж ліктьової маркізи на стелю
тест
Монтаж ліктьової маркізи на стіну Монтаж ліктьової маркізи на стелю
Відкритий тип маркіз з можливістю автоматизування - економ варіант. Рекомендується використовувати даний тип маркіз під уже існуючими козирками або балконами, для захисту тканини від опадів. Напівзакритий тип маркіз, короб захищає тканину від зовнішнього середовища, лікті при цьому залишаються частково відкриті. Середня цінова категорія. Закритий тип маркіз - тканина і лікті повністю захищені від впливів зовнішнього середовища. Vip категорія.
Ліктьові маркізи

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!