З блогу

Шлагбауми та їх несправності. Чому необхідно своєчасно проводити сервісне обслуговування шлагбаума.

У першу чергу хотілося б зауважити, що будь-який шлагбаум не має значення, якого виробника, надійний в експлуатації при правильному користуванні і своєчасному обслуговуванні.

Усі записи »

Тераси: види, особливості та матеріали

Завершивши клопоти, пов'язані з будівництвом дачного або заміського будинку, людина починає замислюватися і про відпочинок. Саме в цей момент в голову приходять перші думки про терасу. Давайте розберемося, що ж це таке.

Якщо використовувати наукове визначення, тераса - це настил, розташований на спеціально підготовленій підставі. Найчастіше, тераси спираються на одну зі стін будинку або природні схили. Вони можуть бути як огородженими (поручнями або іншими видами огороджень), так і відкритими, у них може бути окрема покрівля, вони можуть взагалі не мати її, або ж дах може бути об'єднана з дахом будинку. Настил тераси може бути створений з дерев'яних дощок, бетону, керамічної плитки або інших твердих матеріалів.

Якщо ж відкинути це визначення, тераса - це місце, де буде збиратися вся сім'я для відпочинку і спілкування, це продовження будинку і елемент, який дозволить надати ділянці завершеність і затишок. Для того, щоб це відбулося, варто підійти до її облаштування з усією серйозністю.

Для початку, необхідно забезпечити її безпеку і стійкість. Основні вимоги до матеріалів, використовуваних в терасах, наступні:

  1. міцність. Тільки міцні матеріали зможуть витримати значні механічні навантаження;
  2. стійкість до атмосферних впливів. Навіть якщо тераса буде повністю закрита, як мінімум зовнішня її сторона, як і зовнішні сторони будинку, буде стикатися з вітром, дощем і яскравим літнім сонцем;
  3. стійкість до біологічних впливів. Сезонну активність всіляких червиць і термітів ще ніхто не відміняв.

Обов'язковою умовою довговічності тераси є якісно продумана протидощова система: по-перше, сама тераса повинна добре провітрюватися, по-друге, дощова вода не повинна збиратися під нею, ну і по-третє, зовнішні стіни тераси - якщо, звичайно, ви збираєтеся її огороджувати - повинні мати невеликий укіс, направляючий стік води.

Які ж терміни варто знати, якщо ви починаєте роботу над терасою?

Маркізи - розбірні конструкції, які використовуються для захисту терас і балконів від сонячних променів і дощу. Складаються з тканинного навісу, системи розкладання, автоматики або ручного механізму складання. Маркіз є безліч типів.

Дерев'яні тераси — найпоширеніший і самий екологічний вид терас. Для створення терас з дерева слід вибирати виключно тверді породи дерева: дуб і тик вважаються кращими з точок зору міцності і стійкості до несприятливих погодних явищ. Їх ціна досить висока, тому в даний момент все частіше використовуються дошки із сосни, оброблені спеціальними складовими, що запобігають гниттю.

Металеві тераси — це тераси, в яких перила та огородження виконані з цього благородного матеріалу. До числа незаперечних переваг таких конструкцій відноситься витонченість і висока надійність. Встановивши ковані або металеві перила на терасу, людина додасть всьому прибудинкових простору неповторне витонченість і аристократизм.

Догляд за терасою надзвичайно простий і обмежується очищенням дерев'яних або металевих конструкцій і нанесенням на них захисних шарів спеціальних покриттів.

Якщо ви з усією ретельністю підійдете до питання облаштування тераси і догляду за нею, вона напевно прослужить вам більше 30 років. А 30 років якісного відпочинку, повірте нам, дуже дорогого коштують!

ФотогалереяЗамовити прорахунок

Тераси | «Вавілон-В»

Залишити заявку

Введіть своє ім'я та номер телефону і наш менеджер зв'яжеться з вами!